Як відбувається навчання,скільки триває, який розклад? 

Заняття тривають 2 вихідних дні.

08:00 – 08:30 – реєстрація учасників

08:30 – 09:00 – роз’яснення орг. питань

09:00 – 11:40 – політично-консультаційний нетворкінг (до 6 спікерів)

11:40 – 12:40 – дискусійна панель (до 6 спікерів)

12:40 – 13:40 – кава-брейк

13:40 – 20:00 – лекції-інтенсиви, майстер-класи

19:00 – 20:00 – вручення сертифікатів (другий день)

21:00 – святковий фуршет (другий день)

Ранок першого дня навчання розпочинається з політично-консультаційного нетворкінгу та триває до обіду. Передбачає виступи помічників-консультантів депутатів усіх рівнів, радників міністрів. Теми сформовані з урахуванням найбільш важливих аспектів роботи помічників-консультантів народних депутатів України.

Кожен зі спікерів виступає по 30 хв. та залишається для дискусійної панелі. Близько 5-6 осіб поділяться своїми знаннями, адже кому, як не помічникам, краще знати роботу парламентаріїв.

Задля розгляду питань кожного учасника, ми розробили часову дискусійну панель за участю помічників нардепів. Комплексний підхід та обговорення актуальних питань в професійному колі, конструктивний обмін думками - гарна можливість знайти відповіді та робочі поради.

Після дискусійної панелі обідня перерва та продовження навчання у форматі лекцій-інтенсивів та майсте-класів, під час яких політики, народні депутати, експерти політичного напрямку діляться своїм досвідом.

Другий день навчання проходить у форматі лекцій-інтенсивів, майстер-класів.

Підбиття підсумків. Вручення сертифікатів.

 Про що я дізнаюсь під час курсу? 

Експерти-практики допоможуть вдосконалити ваші знання в політичних та громадських питаннях, освоїти навички політичного менеджменту, навчитися чітко та якісно викладати свої думки, вести переговори та виступати публічно.

 Хто викладає у проєкті ПУАП? 

Провідні політичні діячі України, міністри, народні депутати України, вітчизняні та зарубіжні дипломати, помічники народних депутатів, радники міністрів, політтехнологи, політичні експерти, спеціалісти політичного PR, представники органів державної влади, медіа-експерти.

 Який відсоток студентів потрапляє на стажування та де воно проходить? 

За пакетом «Стандарт» - стажування учасника передбачено за умов конкурсного відбору, який включає написання  індивідуального творчого проєкту.

Близько 15 % від кількості учасників у групі курсу.

За пакетом «Преміум» - передбачено гарантоване стажування учасника.

Детальніше про стажування у розділі «Стажування» http://puap.org/stazhuvannya

 ПУАП – це проєкт якоїсь партії? 

Ні. ПУАП – це незалежна освітня платформа.

ПУАП

Первая Украинская Академия Политики – это прогрессивная образовательная платформа, которая предоставляет квалифицированные услуги обучения в области политического менеджмента, пиара, отечественного законодательства, других сферах государственного управления, а также ораторского искусства и публичных выступлений.

 

КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Мы сделаем всё необходимое, чтобы как можно быстрее ответить на Ваше письмо или звонок

Наш адрес: г.Киев, ул.Вадима Гетьмана, 1В

+380661542413

Партнерство