Дата проведення Школи 8-9 квітня 2017 р.

Перша Українська Академія Політики оголошує набір на новий,
революційний курс "Школа державної політики та міського управління"!

Школа державної політики та міського управління - це інноваційна освітня платформа з акцентом на державну політику та менеджмент у місцевому самоврядуванні, трансформування фахівців середньої ланки в лідерів, залучення у відповідні сфери діяльності, шляхом оснащення новими знаннями, баченням та глобальною перспективою.


Мета школи:
формування кадрового резерву з числа найбільш підготовлених учасників для подальшого висування на державну та суспільно-політичну роботу; відточення лідерських якостей, побудова успішних комунікацій і навичок конкурентоспроможності; активна участь у розробці суспільно-політичних проектів; створення банку ідей та ініціатив по вирішенню актуальних соціально-економічних та суспільно-політичних проблем країни.

Місія школи - сприяти розвитку молодіжного політичного лідерства через реалізацію соціально-значущих проблем суспільства.1 модуль занять:


 

 

 

 

2 модуль занять:


 

 

Ви молоді та енергійні? Ви дозріли для великої і серйозної роботи? У Вас є цікаві проекти, які хотілося б втілити в життя? У Вас є бажання і впевненість у тому, що Ви можете змінити країну? У Вас є бажання стати помічником депутата чи державним службовцем? Реєструйтесь на курс!


 


Молодь все активніше починає брати участь в вирішенні проблем країни пробує свої сила в якості кандидатів на виборах. Але поки відсоток перемог молодих політиків не великий в нашій країні. Наша школа спрямована на те, щоб навчити молодь правильному позиціонуванню та відбудові, менеджменту міського управління, навчання професійним і організаторським навичкам ведення ефективної кампанії попередньої розкрутки, грамотного вибору округу, розробці виграшної стратегії і тактики виборчої кампанії.
 

Відбір учасників для проходження практики


Під час відбору будуть враховуватись:

  • активність під час проведення школи;
  • особиста рекомендація та складання психологічного портрета від провідного психолога;
  • індивідуальне творче завдання;
  • резюме.

 

Індивідуальне творче завдання для учасників школи виконується з метою виявлення найбільш талановитих та активних молодіжних лідерів в рамках проекту "Школа державної політики та міського управління".

Умови конкурсу:
1. Учасники після закінчення школи, повинні будуть надати на конкурс паспорт соціально-інвестиційного проекту, який буде актуальним для території відповідного виборчого округу, за трьома напрямками.
2. Матеріали проекту повинні бути представлені на Конкурс у строк не пізніше (дата уточнюється) в оргкомітет школи на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підсумки робіт та проходження практики будуть підведені після (дата уточнюється).

 

1. Найбільш актуальні проекти-переможці будуть підтримані і реалізовані молодіжними лідерами спільно з депутатами в конкретних виборчих округах.
2. Обов’язкове стажування.
3. По закінченню стажування кращі учасники школи з ініціативи депутата отримають можливість стати помічниками депутатів від відповідного округу.
4. По закінченні курсу, кращі проекти, будуть представлені на круглому столі в Комітеті ВР та визначені переможці конкурсу, які отримають можливість пройти стажування в ВРУ, а також за ініціативи депутата отримають можливість стати помічниками депутатів.
5. Обов’язкове стажування у:
- депутатів КМР та ВР,
- міністерствах,
- департаментах,
- комунальних підприємствах,
- політичних партіях,
- громадських організаціях.
6. По закінченню всі учасники отримають сертифікат про проходження освітнього курсу в Першій Українській Академії Політики.
- особисту рекомендація та складання психологічного портрета від провідного психолога;
- екскурсія до Верховної Ради;
- для трьох лідерів буде надана можливість БЕЗКОШТОВНОЇ участі протягом 2017 року в усіх заходах, що організовує Академія, або наші партнери за нашим сприянням;
- власну бонусну карту 10% на наступні заходи.

 


Умови участі:
1. Заповнення реєстраційної анкети на сайті в розділі «Реєстрація на курс» (мінімальний вік учасників становить 18 років, професійних та максимальних вікових обмежень немає). Розглянуті будуть лише ті анкети учасників, які заповнили всі реєстраційні поля.
2. 50% оплачується після реєстрації, 50% перед першим заняттям.

 

Деталі оплати та реквізити

Надішліть квитанцію про передоплату / на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Отримайте підтвердження на свою електронну пошту про внесення Вас в список студентів.Ціна участі в освітньому проекті:

Реєстрація до 26 березня – 500 грн.

Реєстрація до 02 квітня – 600 грн.

Реєстрація до 08 квітня та в день проведення школи – 700 грн.

Для студентів ВНЗ - 400 грн.

Бюджетні 5 місць на навчання для всіх жителів Донбасу при наявності довідки вимушеного переселенця.
Для колективних учасників діють спеціальні умови та знижки*

 

Реквізити на оплату:

ЕДРПОУ: ‎14352406
Р/р № ‎2909590076601 в ПАТ Банк "Кредит Дніпро"
МФО: 305749
Після внесення оплати та отриманого підтвердження з вами зв'яжеться менеджер і підтвердить бронювання місця на Школі.

 

Менеджери проекту:
Олександр - 0959057697
Олена - 0978236463
Євген - 0661542413

 

У вартість навчання входить:

 

Надається бюджетне житло для іногородніх (оплата окремо)

Увага! Враховуючи велику кількість заявок та обмежену кількість місць переконливо просимо не зволікати з реєстрацією! Детальна інформація: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном.

 

Фото з попередніх заходів:

1
2
Drozdik3
1
3
1
3
Beznis2

 

 

 


Реєструйтесь вже сьогодні

*Я даю дозвіл на обробку моїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»

ПУАП

Перша Українська Академія Політики – це прогресивна освітня платформа, яка надає кваліфіковані навчальні послуги в галузі політичного менеджменту, піару, вітчизняного законодавства, інших сферах державного управління, а також ораторського мистецтва і публічних виступів.

 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Ми зробимо все необхідне, щоб якнайшвидше відповісти на Ваш лист або дзвінок

Наша адреса: м.Київ, вул.Вадима Гетьмана, 1В

+380661542413

Партнерство