Маю певний стаж у сфері підготовки виборчого процесу. Сподіваюсь бути корисним для учасників проекту. Спробую передати інструменти та навички успішного приходу до влади "від гасла до депутатського крісла" в сучасних українських реаліях.

Постернак Олег, політичний консультант і експерт

Вважаю,що організатори обрали правильний напрямок. Освітній проект саме для тих хто мріє змінити сучасний стан речей в Україні. 

Дмитро Живицький, тренер з проведення дебатів

 Дякую організаторам за запрошення стати лектором Академії. Сподіваюсь накопичений мною досвід стане для учасників фундаментом та опорою для підвищення навичок, умінь та обізнаності в політичній боротьбі та громадській діяльності. 

Дроздик Лілія, PR - менеджер громадських організацій, політичних партій та кандидатів

 Проект саме для тих хто хоче розвиватись як особистість, а також у кого є велике бажання спробувати себе на політичній арені. Щиро дякую за запрошення співпраці! 

Андрій Круглашов, Менеджер і консультант кампанії кандидатів

 Впевнена, що завдяки данному проекту учасники отримають більш поглиблені знання про політичну систему.

Ольга Неманежина, Радник Першого віце-прем'єр-міністра України, помічник депутата

Вдячний за запрошення бути частиною команди ПУАП, впевнений, що кожен політик повинен бути класним оратором. А як ним стати я з радістю поділюсь з учасниками проектів ПУАП.

Іван Омелян, тренер з комунікацій, голова Центру підтримки молодіжних ініціатив «Євромолодь»

ПУАП

Перша Українська Академія Політики – це прогресивна освітня платформа, яка надає кваліфіковані навчальні послуги в галузі політичного менеджменту, піару, вітчизняного законодавства, інших сферах державного управління, а також ораторського мистецтва і публічних виступів.

 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Ми зробимо все необхідне, щоб якнайшвидше відповісти на Ваш лист або дзвінок

Наша адреса: м.Київ, вул.Вадима Гетьмана, 1В

+380661542413

Партнерство