7 жовтня Сергій Новіков на Школі Політичного Консультанта

  • Вівторок, 02 жовтня 2018 00:00
7 жовтня Сергій Новіков на Школі Політичного Консультанта

7 жовтня

Сергій Новіков

Професійний натхненник. Творець майстерні людини theBestWorker. Мотиваційний спікер.

Тема: "Що потрібно для того, щоб бути ефективним лідером?"

"Як управляти групою амбітних, талановитих людей"

На його рахунку більше 20 років роботи з людьми; близько 1000 проведених тренінгів, майстер-класів та навчальних заходів; більше 50 000 учасників, які змогли розібрати завали в голові, чітко зрозуміти шляхи досягнення своїх цілей, а в наслідку і втілити їх в життя.

Першим відкрив і повністю описав алгоритм людини, завдяки якому з'явилося розуміння, як усувати збої в несвідомому і «запускати» необхідні для досягнення мети механізми характеру (алгоритму характеру).

Визнаний оратор (American council, British council, Community club, IT Education Academy - ITEA, JCI Youth, Крим СОС, Центр кар'єрного розвитку Stud-Point, HR Today, Центр політичної освіти, Академія ДТЕК, школа лідерства для учасників бойових дій).

Курс підготовки помічників депутатів всіх рівнів, майбутніх політиків, громадських діячів, курс для тих: хто бачить себе в політиці, прагне завести корисні контакти та зв'язки, збирається брати участь у виборах та провести успішну виборчу кампанію.

На слухачів чекають: політико-консультаційний нетворкінг, громадський нетворкінг, дискусійна панель, інтенсивні майстер-класи, тренінги та лекції від народних депутатів України, кращих політтехнологів, піарників медіа-експертів, чинних помічників, спеціалістів з публічних виступів. Викладачі – відомі практики, з великим досвідом роботи у політичній сфері.

Кращі випускники матимуть можливість презентувати власний проект в комітеті Верховної Ради України, пройти стажування в органах державної влади та перспективу працевлаштуватись. Разом з депутатом відвідати округ та ознайомитися зі специфікою роботи.

Кількість місць обмежена!

Зареєструватись: https://goo.gl/1ft6Gv  

Дізнатись більше про деталі участі , програму, спікерів можна на сайті запосиланням: http://puap.org/explore-ua/progects-ua/kyrs-pomichnuk-deputata

Захід у соц. мережі: https://www.facebook.com/events/2117508995135685 

 

 

Долучайся до команди

Ви енергійні та цілеспрямовані, впевнені у собі та відповідальні, добре розумієте український політичний ландшафт? Надсилайте своє резюме та долучаєтеся до нашої команди однодумців Академії ПУАП! Саме такі люди і змінюють світ на краще!

Підписатися на нашу розсилку

Дізнайтеся першими про нові можливості політичної освіти та найближчі заходи академії - підпишіться на нашу розсилку!

ПУАП

Перша Українська Академія Політики – це прогресивна освітня платформа, яка надає кваліфіковані навчальні послуги в галузі політичного менеджменту, піару, вітчизняного законодавства, інших сферах державного управління, а також ораторського мистецтва і публічних виступів.

 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Ми зробимо все необхідне, щоб якнайшвидше відповісти на Ваш лист або дзвінок

Наша адреса: м.Київ, вул.Вадима Гетьмана, 1В

+380661542413

Партнерство