Спікери, програма-3 березня 2018р м. Київ-школа жіночого політичного лідерства

  • П'ятниця, 02 березня 2018 00:00
Спікери, програма-3 березня 2018р м. Київ-школа жіночого політичного лідерства

Школа жіночого політичного лідерства являє собою унікальну освітню програму для професійної підготовки дівчат і жінок лідерським якостям керування, конкурентоспроможності на політичній арені, залучення жінок у політику, отримання ними відповідної підготовки для подальшої політичної діяльності.

 

Місія школи - сприяти розвитку жіночого політичного лідерства через реалізацію соціально-значущих проблем суспільства.

Детальніше (програма, спікери, деталі участі): http://puap.org/explore-ua/progects-ua/school-of-womens-political-leadership 

Реєстрація за аплікаційною формоюhttps://goo.gl/forms/zN4QvmkWXbv3Ws3w1 

Партнер заходу:"Спілка Жінок України"

09:30-10:30 

Марина Бурмака - тренер з політичного лідерства, Президент Українського центру суспільного розвитку, кандидат політичних наук, доктор соціології.

Тема:“Посилення ролі жінок у політиці: переваги та бар’єри.”

10:50-11:50

Олена Сибірякова - медіа консультант, політтехнолог, засновниця та керуючий партнер групи компаній  «РОСТ», кандидат історичних наук. Автор  книг: "Траєкторія події" та "Україна. Точка G".

Тема: "Я сформувати вдалий бренд жінки-політика."

"Як здобути прихильників і сформувати правильний імідж?

"Технології формування політичного іміджу жінки-політика."

13:00-14:00

Марек Сієрант (Польща) - TV продюсер, політолог, професійний тренер. Працював продюсером та репортером телеканалів POLSAT (Польща), ЕспресоTV, 3Stv, тренером для репортерів та ведучих новин телеканалу 1+1.

Тема: Публічні виступи./Як не боятися говорити на камеру та вдало виглядати в кадрі.

14:20-15:20

Катерина Коваль - політичний консультант, політтехнолог, консультант з питань взаємодії з органами державної влади, голова Громадської організації "Країна права".

 Ідеолог проекту з правової грамотності для соціально незахищених верств населення "Старт у життя";

 Автор тренінгів в рамках політичного та правового напрямків;

Закінчила Дипломатичну академію України при Міністерстві закордонних справ України;

Працювала у Верховній Раді України, у штабах політичних партій.

Тема: Переговори, стратегії ведення переговорів, комунікація з високопосадовцями./Як побороти інтриги в політичному колі? 

15:40-16:40

Інна Силантьєва експерт соціально-політичних питань. Медіаексперт. Голова Всеукраїнського Жіночого Руху «ЖІНКИ ЗА ЗМІНИ». Громадський діяч, була нагороджена відзнакою Організацією Об’єднаних Націй (ООН) за соціальні проекти. Співзасновник Школи Персонального брендингу, політичного PR та соціального іміджу. Співзасновник ГО «ІНСТИТУТ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО БРЕНДИНГУ».

Тема: "Фінансова незалежність жінки - політика. Де взяти кошти на реалізацію проектів?"

17:00-18:00

Микола Волгов - політичний консультант, виконавчий директор  Ассоціації політспеціалістів "POLITCONSULTANT.org".

Тема: Технології організації і проведення успішної виборчої кампанії. / Участь жінок у виборах. /Одна проти системи. / День виборів: як не проґавити перемогу.

18:00-19:00

Оксана Тюпа - власниця «Школи рекламних технологій».  Співвласниця навчального центру «Школи етикету та протоколу». Співзасновниця ГО «Школи громадських проектів».  Підприємець з досвідом більше 10 років. Сертифікований тренер з питань особистісної ефективності в бізнесі. Амбасадорка «Міжнародної амбасади жінок-підприємців».  Співвласниця рекрутингової агенції «Снайпер».

Тема: Інформаційна підтримка, робота з медіа. /Інструменти в політичній діяльності. /Важливість наявності Інтернет-ресурсу та правильне наповнення ресурсу контентом. /PR. Ефективна взаємодія із ЗМІ, «Чорний» PR: методи боротьби.

*Вручення сертифікатів/підведення підсумків

 

 

Долучайся до команди

Ви енергійні та цілеспрямовані, впевнені у собі та відповідальні, добре розумієте український політичний ландшафт? Надсилайте своє резюме та долучаєтеся до нашої команди однодумців Академії ПУАП! Саме такі люди і змінюють світ на краще!

Підписатися на нашу розсилку

Дізнайтеся першими про нові можливості політичної освіти та найближчі заходи академії - підпишіться на нашу розсилку!

ПУАП

Перша Українська Академія Політики – це прогресивна освітня платформа, яка надає кваліфіковані навчальні послуги в галузі політичного менеджменту, піару, вітчизняного законодавства, інших сферах державного управління, а також ораторського мистецтва і публічних виступів.

 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Ми зробимо все необхідне, щоб якнайшвидше відповісти на Ваш лист або дзвінок

Наша адреса: м.Київ, вул.Вадима Гетьмана, 1В

+380661542413

Партнерство