• Академія проводить майстер-класи з актуальних політичних тем. До участі в майстер-класі залучаються кращі в своїй сфері експерти, фахівці з високою репутацією;
  • Лекції від іноземних представників політики різних рівнів, народних депутатів України, депутатів обласних, міських рад, помічників депутатів різних рівнів, керівників обласних осередків політичних партій, політтехнологів, юристів, рекламістів і піарників, медіа - спільноти, психологів та інших.

 

У ході майстер-класів експерти передають слухачам накопичений за роки роботи досвід, дають огляд актуальних проблем, розповідають про методи і технології, що застосовуються для вирішення поставлених задач, пояснюють послідовність дій у застосуванні даних методів і технологій.

 

У ході майстер-класу учасники отримують рідкісні знання і авторські матеріали по темі, беруть участь в обговоренні отриманих знань, ставлять питання та отримують кваліфіковані консультації.
По закінченню освітнього курсу Ви отримаєте:
     
  • Диплом Першої Української Академії Політики про закінчення спеціалізованого курсу;
  •  
  • Всі випускники за бажанням зараховуються в дипломатичний клуб ПУАП та отримують карту члена дипломатичного клубу Першої Української Академії Політики, що є великою перевагою для участі у заходах, які організовує Академія, або наші партнери за нашим сприянням;


Майстер-класи проходять в online і offline режимах.


Реєстрація починається за 3 тижні до дня проведення курсу.
Реєстрація на участь можлива за вказаними телефонами, або залишивши заявку на сайті Академії.

ПУАП

Перша Українська Академія Політики – це прогресивна освітня платформа, яка надає кваліфіковані навчальні послуги в галузі політичного менеджменту, піару, вітчизняного законодавства, інших сферах державного управління, а також ораторського мистецтва і публічних виступів.

 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Ми зробимо все необхідне, щоб якнайшвидше відповісти на Ваш лист або дзвінок

Наша адреса: м.Київ, вул.Вадима Гетьмана, 1В

+380661542413

Партнерство