Лектори нашої Академії

Лектори ПУАП - це досвідчені фахівці та професінали своєї справи, які зможуть передати Вам досвід, накопичений роками праці на керівних посадах, та відкрити дійсно талановитих політиків Нового Покоління серед студентів Академії.

Розділ на стадії наповнення           

Vestibulum id urna

Катерина Одарченко

Політтехнолог, партнер міжнародної компанії «SIC Group», голова Інституту демократії та розвитку "PolitA"

Vestibulum id urna

Олег Демчик

Президент клубу професійних перемовників України. Консультант ТОП менеджмента ведучих українских та міжнародних компаній, працюючих в Україні

Vestibulum id urna

Руслан Бортник

Директор Українського Інституту Аналізу та Менеджменту Політики, політолог

Vestibulum id urna

Костянтин Бондаренко

Політолог, директор Інституту української політики, Член Гуманітарної Ради при Президентові України

Vestibulum id urna

Олексій Арестович

Психолог, військовий експерт, спеціаліст в області оперативної психології, конфліктології та психології екстремальних ситуацій.

Vestibulum id urna

Валерій Новіков

Юрист та правозахисник. Експерт у галузі виборчого права та місцевого самоврядування.

Vestibulum id urna

Вадим Трюхан

Український дипломат, експерт у сфері європейської інтеграції та європейського права, експерт НУО "Інститут політичної освіти", координатор проекту "Майстерня європейської політики", партнер юридичної фірми «Constructive lawyers».

Vestibulum id urna

Гончарук Олексій

Позаштатний радник міністра екології та природних ресурсів України, один з лідерів ПП "Сила Людей", партнер юридичної фірми «Constructive lawyers»

Vestibulum id urna

Олександр Солонтай

Експерт Інституту Політичної Освіти, один з лідерів партії "Сила Людей", фахівець з питань місцевої політики.

Vestibulum id urna

Ольга Неманежина

Радник Першого віце-прем`єр-міністра України, помічник депутата, голова ГО "Я залишаюсь".

Vestibulum id urna

Лілія Дроздик

Консультант з комунікацій та інституційного розвитку. В минулому прес-секретар та помічник Народного депутата, PR менеджер політичної партії.

Андрій Круглашов

Андрій Круглашов

Кандидат політ. наук, стратег, спеціаліст по виборним кампаніям. Консультував кандидатів і партії в США (Президентські вибори 2012, польові штаби Обами у Флориді, Джорджії і Північній. Кароліна), в Канаді, Росії, Чехії, Киргизії, Україні і на Острові Сен-Мартен. Працював в кампаніях Нікколо М і Aristotle (США). Спікер Міжнародної (IAPC) і Європейської Асоціації Політичних Консультантів (ЕAPC). Суддя конкурсу Pollie за кращі практики у виборчих кампаніях від Американської Асоціації Політичних Консультантів (AAPC). Як експерт з протидії маніпулюванню, більше 2 років присвятив громадського руху ЧЕСНО. Разом з командою реалізував "відсів" депутатів-прогульників міськ- і обл- рад. З 1300 прогульників, знову переобрані лише 18.5%. Кампанія «Стеж за Грошима» і інструмент «Золото Партій» заклали основи прозорості та підзвітності на місцях, понад 90 тисяч "траєкторій" кандидатів і каталог фігурантів антикорупційних розслідувань, зібраних командою ЧЕСНО і волонтерами служать розвитку політичної пам'яті. Як тренер і консультант співпрацював NDI, IRI, PIN, IFES і IDEA Network

Vestibulum id urna

Pawel Brutel

Депутат Гміни міста Гдиня Республіки Польща та експерт проведення кампаній місцевих виборів

Vestibulum id urna

Valter Zokki

Політичний консультат, Італія. Засновник і президент дослыдницького центру "Father to son" (Milan) та консалтингової кампанії "Family Business Office" (Milan),

Vestibulum id urna

Іван Омелян

Тренер з комунікацій, голова Центру підтримки молодіжних ініціатив «Євромолодь»

Vestibulum id urna

Олеся Мєдвєдєва

Спеціалізується на Digital супроводі, просуванні політиків, політичних партій, а також соціальних проектів міжнародного та всеукраїнського масштабу

Vestibulum id urna

Тарас Случик

Експерт Інституту Політичної Освіти

Vestibulum id urna

Микола Спірідонов

Політтехнолог, експерт Українського інституту аналізу та менеджменту політики. Заступник голови ВМГО "Спілка молодих політологів України.

Vestibulum id urna

Олег Постернак

Політичний консультант і експерт, спеціаліст з політичних технологій, керівник «Центру політичної розвідки», кандидат історичних наук. Викладач в системі вищої та середньої освіти, 2006-2010 рр. - депутат Ізмаїльської районної ради; 2008-2012 рр. - керівник "Центру регіональної політики "Меридіан". Брав участь у 10 виборчих кампаніях в Одеській області та м.Києві, очолював локальні партійні структури.

Vestibulum id urna

Зоя Буйницька

Заступник голови партії «Демократичний Альянс»

Vestibulum id urna

Олексій Ісаєв

Голова Правління ГО «Антикорупційний комітет Майдану»

Vestibulum id urna

Олександр Безінес

Експерт з польових виборчих кампаній

Vestibulum id urna

Роман Михайлов

Заступник голови Київської організації партії СИЛА ЛЮДЕЙ, консультант народного депутата. Кандидат в народні депутати в 2014 році та Київраду 2014 р.

Vestibulum id urna

Сергій Громенко

Кандидат історичних наук, публіцист, керівник відділу популяризаційної роботи Українського інституту національної пам'яті

Vestibulum id urna

Федоришин Наталія

Засновник Київської школи політтехнологій, експерт з комунікацій

Vestibulum id urna

Ганна Тенетко

Політтехнолог, голова правління Асоціації професійних політичних консультантів

Vestibulum id urna

Олег Саакян

Політолог, громадський діяч, профільний експерт декількох вітчизняних Think tanks. Фахівець з питань соціальної ініціативи та інновацій

Vestibulum id urna

Юрій Лубкович

Радник Віце-премєр-міністра України

Vestibulum id urna

Мороз Олександр

Український політичний і державний діяч, в 1991-2012 роках голова Соціалістичної партії України (СПУ) і керівник її фракції в парламенті. Двічі голова Верховної ради України (1994-1998, 2006-2007).

Шелоков Владислав

Шелоков Владислав

Голова Студентської ради Голосіївського району, у 2007 році лауреат Премії голови Голосіївської районної ради для обдарованої молоді. У липні 2009 року прийняв присягу державного службовця України і почав працювати в Голосіївській райдержадміністрації. З січня 2011 – почав працювати в Київській міській державній адміністрації. Підтримував громадські ініціативи з екологічного виховання та впорядкування столичної території. Перший заступник генерального директора в Червоний Хрест України, перший заступник голови в Громадська рада при Міністерстві освіти і науки України. З липня 2014 року - член Громадської ради при Міністерстві культури України. З листопада 2014 року - 2016 - голова ГО "Сучасний Світ Молоді".

Микола Волківський

Микола Волківський

Помічник народного депутата, радник Президента Польші.

Олексій Захарченко

Олексій Захарченко

Голова Київської міської організації в «Батьківщина Молода», кандидат в депутати на виборах до КМР 2015, Голова організації «Модерн Сіті», 2013- 2015 перший заступник голови ВГО "Молодий Народний Рух" , навчався Національній академії державного управління при Президентові України.

Іванов Сергій

Іванов Сергій

Помічник-консультант народного депутата України 8 скликання. Працював у секторі юридичного забезпечення Антимонопольного комітету України. Член команди Координаційного центру переміщених вищих навчальних закладів. Сфера компетенції: забезпечення прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб, правовий статус окупованих територій, регулювання діяльності військово-цивільних адміністрацій, виборче законодавство.

Крюкова Світлана

Крюкова Світлана

Украинська журналістка, заступник головного редактора інтернет-газети "Strana.ua". Автор книг «Дневник Евромайдана» Революция глазами журналистов «Репортера», і «Хроники революции»

Броницька Олена Леонідівна

Броницька Олена Леонідівна

Політолог, політичний эксперт

Паращенко Олексій

Паращенко Олексій

Голова "БФ "Сильна Нацiя" та Голова Ради Дарницької районної у місті Києві партійної організації ПП «СИЛА ЛЮДЕЙ». Громадський діяч, President у UAFC (Ultimate Amatour Fighting Championship), президент в Українська Федерація "ММА Хортинг", автор проекту «Безкоштовний спорт дітям».

Володимир Нетребенко

Володимир Нетребенко

Громадський, політичний діяч, засновник та лідер Руху національного розвитку «Єдина Сила», лауреат багатьох премій, серед яких "Премія Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України - міста-героя Києва".

Таміла Чехович

Таміла Чехович

Фешн-стиліст, персональний шоппер, викладач Академії стилю та дизайну Андре Тана

Ірина Сєрова

Ірина Сєрова

Політичний та піар-консультант політиків та бізнесменів зі списку Forbes, кандидат юридичних наук

Алла Бєльська

Алла Бєльська

Life&Business Coach, засновниця Академії "Феномен Positum"

Олена Сибірякова

Олена Сибірякова

медіа консультант, політтехнолог, засновниця та керуючий партнер групи компаній «РОСТ», кандидат історичних наук. Автор книг: "Траєкторія події" та "Україна. Точка G".

Олександр Зайома

Олександр Зайома

Олександр Зайома Викладач техніки мовлення та ораторської майстерності у Школі Красномовства в Києві (Школа Красноречия). Останні 7 років регулярно проводить відкриті майстер-класи та курси. Вільно володіє та викладає трьома мовами: українською, російською, англійською. Веде корпоративні тренінги. Працює з провідними українськими та міжнародними компаніями (Microsoft, BIC, Vodafone, MacPaw, Credit Agricole Bank та ін.) У сфері освіти - 11 років. Досвід публічних виступів - 14 років. До Школи Красномовства викладав англійську мову корпоративним клієтам і приватним особам та російську мову іноземцям. Працював у сфері конферансу: проводив корпоративні свята та заходи, вечірки. Лауреат конкурсів читців у жанрі малих естрадних форм. Викладач техніки мовлення (англійською) на проекті «X-фактор» в Україні

Андрій Куликов

Андрій Куликов

Голова правління «Громадське радіо». Професійний радіо-і телеведучий, перекладач. Медіа експерт.

Алла Шлапак

Алла Шлапак

Політичний і громадський діяч, лідер ГО «Соціальна справедливість», кандидат економічних наук

Інна Богословська

Інна Богословська

Український політичний і громадський діяч. Заслужений юрист України. Народний депутат України III, VI та VII скликань. Голова Всеукраїнської громадської організації «Віче України»

Тетяна Люлька

Тетяна Люлька

Засновниця міжнародного видання «Community. Ідеолог національного проекту «Місто професій»

Тетяна Мальована

Тетяна Мальована

Імідж-стиліст. Випускниця Академії Стилю та Дизайну АНДРЕ ТАНН: Bogomolov Image School

Алексанян Валерій

Алексанян Валерій

Політолог, викладач політичних дисциплін (Київський міжнародний університет), голова ГО "Єдина Сила", один із лідерів політичної партії Єдина Сила. Голова Молодіжного крила партії.

Марина Бурмака

Марина Бурмака

тренер з політичного лідерства, Президент Українського центру суспільного розвитку, кандидат політичних наук, доктор соціології.

Інна Силантьєва

Інна Силантьєва

Експерт соціально-політичних питань. Медіаексперт. Голова Всеукраїнського Жіночого Руху «ЖІНКИ ЗА ЗМІНИ». Громадський діяч, була нагороджена відзнакою Організацією Об’єднаних Націй (ООН) за соціальні проекти. Співзасновник Школи Персонального брендингу, політичного PR та соціального іміджу. Співзасновник ГО «ІНСТИТУТ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО БРЕНДИНГУ».

Катерина Коваль

Катерина Коваль

Політичний консультант, політтехнолог, консультант з питань взаємодії з органами державної влади, голова Громадської організації "Країна права". Ідеолог проекту з правової грамотності для соціально незахищених верств населення "Старт у життя"; Автор тренінгів в рамках політичного та правового напрямків; Закінчила Дипломатичну академію України при Міністерстві закордонних справ України; Працювала у Верховній Раді України, у штабах політичних партій.

Марек Сієрант (Польща)

Марек Сієрант (Польща)

TV продюсер, політолог, професійний тренер. Працював продюсером та репортером телеканалів POLSAT (Польща), ЕспресоTV, 3Stv, тренером для репортерів та ведучих новин телеканалу 1+1.

Ольга Скотнікова

Ольга Скотнікова

Шеф-редактор Чорноморської телерадіокомпанії.

Світлана Науменко

Світлана Науменко

Помічник-консультант народного депутата України (з 2012 року), тьютор. Голова правління Інституту соціального захисту громадян. Директор Академії інтелектуального розвитку.

Оксана Тюпа

Оксана Тюпа

Власниця «Школи рекламних технологій». Співвласниця навчального центру «Школи етикету та протоколу». Співзасновниця ГО «Школи громадських проектів». Підприємець з досвідом більше 10 років. Сертифікований тренер з питань особистісної ефективності в бізнесі. Амбасадорка «Міжнародної амбасади жінок-підприємців». Співвласниця рекрутингової агенції «Снайпер».

Микола Волгов

Микола Волгов

Політичний консультант, виконавчий директор Ассоциации профессионалов "POLITCONSULTANT.org"

Микита Потураєв

Микита Потураєв

Політичний та медіа консультант. Співзасновник Центру досліджень майбутнього "Quantum Future Lab", кандидат політичних наук.

Олександр Черненко

Олександр Черненко

Народний депутат України, Блок Петра Порошенка. Голова підкомітету з питань виборів і референдумів Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя.

Василь Рябчук

Василь Рябчук

Прес-секретар прем'єр-міністра України.

tereschenko_michael

Мішель Терещенко

Французько-український підприємець. Міський голова Глухова. Нащадок відомих промисловців і меценатів Терещенків.

Аліна Піддубна

Аліна Піддубна

Помічник-консультант народного депутата України VIII скликання. Член Української Асоціації зовнішньої політики. Магістр зовнішньої політики Дипломатичної академіїУкраїни при МЗС України. Консультант з ведення протоколу

Аліна Піддубна

Сергій Гайдай

Політтехнолог, фахівець з маркетингу та реклами. Директор зі стратегічного планування Соціально - інжинірингового агентства "Гайдай. Ком".

Микола Катеринчук

Микола Катеринчук

Лідер Європейської партії України. Народний депутат України IV-VIІ скликань. Кандидат юридичних наук.

Мирослав Дурдинець

Мирослав Дурдинець

Кандидат юридичних наук, помічник-консультант народного депутата України, випускник програми стажування у Верховній Раді України та Адміністрації Президента України.

Олександр Юрченко

Олександр Юрченко

Помічник-консультант народного депутата України Голова Громадської ради при Голосіївській РДА Голова Голосіївської парторганізації Укроп.

Артем Монастирний

Артем Монастирний

Тренер з жорсткої риторики. Автор курсу «Жорсткої Риторики». Творець методики навчання відомої як «Ораторський полігон» або «Бійцівський клуб для ораторів». Засновник клубу риторики «Сила Слова».

Карина Самохвалова

Карина Самохвалова

Карина Самохвалова - журналіст, прес-секретар Валентина Наливайченка, координатор з питань інформаційної політики Руху «Справедливість»

Дмитро Євгенович Добродомов

Дмитро Добродомов

Народний депутат України Секретар комітету з питань запобігання та протидії корупції Лідер партії «Народний контроль»

Геннадій Кривошея

Геннадій Кривошея

Народний депутат України. Голова підкомітету з питань підприємництва та технічного регулювання Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва

Ігор Швайка

Ігор Швайка

Народний депутат України VII скликання 8-й Міністр аграрної політики та продовольства України. Голова Харківської обласної організації ВО «Свобода»

Алексєєв Ігор Сергійович

Алексєєв Ігор Сергійович

Народний депутат України. Голова підкомітету з питань діяльності органів юстиції Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя. Радник Міністра юстиції України.

Сергій Новіков

Сергій Новіков

Професійний натхненник. Творець майстерні людини theBestWorker. Мотиваційний спікер.

Анна Даніель

Анна Даніель

Помічник-консультант народного депутата України. Магістр журналістики. Юрист, кандидат юридичних наук. Член Асоціації правників України. Член клубу майбутніх адвокатів Асоціації Адвокатів України.

Євген Калінін

Євген Калінін

Помічник-консультант народного депутата України Берези Б.Ю.

Ірина Сєрова

Політичний та PR-консультант, фундатор освітньої платформи NPG, кандидат юридичних наук.

Людмила Царьова

Дипломований практичний психолог,працює з підсвідомістю, практикує глибинну психокорекцію, Гештальт терапію, системну сімейну терапію, веде тренінги та організовує психологічні тури.

Віра Константинова

Помічник-консультант народного депутата України VIII скликання, магістр з міжнародних відносин. Аспірант Національного інституту стратегічних досліджень.

Сергій Биков

Політичний консультант, Голова найбільшого в Україні аналітичного центру ІНПОЛІТ

Тетяна Шелест

Проектний директор PR-агенства «PRaces». Журналіст. Аспірант у галузі соціальних комунікацій.

Наталія Веселова

Народний депутат України VIII скликання Член політичної партії «Сила Людей». Секретар Комітету ВРУ з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення. Військовий волонтер та співзасновник батальйону "Донбас".

Королевська Наталія Юріївна

Народний депутат України V,VI, VIII скликань. Екс-Міністр соціальної політики України. Лідер партії «Україна — Вперед!»

ПУАП

Перша Українська Академія Політики – це прогресивна освітня платформа, яка надає кваліфіковані навчальні послуги в галузі політичного менеджменту, піару, вітчизняного законодавства, інших сферах державного управління, а також ораторського мистецтва і публічних виступів.

 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Ми зробимо все необхідне, щоб якнайшвидше відповісти на Ваш лист або дзвінок

Наша адреса: м.Київ, вул.Вадима Гетьмана, 1В

+380661542413

Партнерство