Академія періодично організовує «Круглі столи» з питань політичного життя суспільства, а також за підведенням підсумків проектів ПУАП.

Учасники «Круглого столу» отримують можливість обговорити питання, що цікавлять їх, висловити свою експертну думку з теми, сформулювати і направити колективні звернення, пропозиції з обговорюваної проблеми в органи державної влади.
«Круглі столи» в Академії проходять за участі експертів-практиків, провідних політичних діячів, представників органів державної влади.

 

Долучайся до команди

Ви енергійні та цілеспрямовані, впевнені у собі та відповідальні, добре розумієте український політичний ландшафт? Надсилайте своє резюме та долучаєтеся до нашої команди однодумців Академії ПУАП! Саме такі люди і змінюють світ на краще!

Підписатися на нашу розсилку

Дізнайтеся першими про нові можливості політичної освіти та найближчі заходи академії - підпишіться на нашу розсилку!

ПУАП

Перша Українська Академія Політики – це прогресивна освітня платформа, яка надає кваліфіковані навчальні послуги в галузі політичного менеджменту, піару, вітчизняного законодавства, інших сферах державного управління, а також ораторського мистецтва і публічних виступів.

 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Ми зробимо все необхідне, щоб якнайшвидше відповісти на Ваш лист або дзвінок

Наша адреса: м.Київ, вул.Вадима Гетьмана, 1В

+380661542413

Партнерство