Вам цікаве політичне та громадське життя? Ви розширюєте свій світогляд, щодня вдосконалюєтесь, любите подорожувати та цікавитесь життям інших країн? 

Пропонуємо взяти участь у міжнародній програмі “American political experience” у Вашингтоні та Нью-Йорку. Ви зможете прослухати тренінги від кращих представників різних сфер діяльності США, поспілкуватися з представниками влади різних рівнів, дипломатами, журналістами, бізнесменами, юристами, громадськими активістами та тримати нагоду проходження стажування у владних структурах.

Вашингтон – столиця США, але чи знаєте Ви, що місто носить офіційну назву «Округ Колумбія». Він є самостійною територією, яка не відноситься до жодного з штатів! Лозунг Вашингтону - «Правосуддя для всіх». Вашингтон – політичний, економічний, фінансовий і туристичний центр США. Щорічно столицю відвідує понад 15 млн. туристів з усього світу.Нью-Йорк – це найбільше місто в США, мегаполіс світового значення з населенням понад 8,3 мільйони осіб, який є також економічним і фінансовим центром Сполучених Штатів Америки, а одночасно одним з найвідоміших міст у світі.

Учасники програми:

 • Відвідають Білий Дім;

 • Відвідають університети Вашингтону та округу;
 • Зустрінуться з дипломатами України, Казахстану, Саудівської Аравії та США;
 • Прослухають тренінги від провідних бізнесменів Вашингтону;
 • Відвідають Бюро США по Гравіровці и друку доларів;
 • Зустрінуться з конгресменами;

 • Відвідають: Капітолій, музей авіації, бібліотеку Конгресу, монумент Вашингтона, меморіал Лінкольна, музей шпигунства та багато інших…

Учасники прослухають семінари про основи міжнародної економіки, причини світової фінансової кризи, взаємовідносини США та інших країн.

 

Нью-Йорк: 

 • Учасники зможуть поспілкуватися з представникам великого бізнесу США;
 • Послухають тренінг «Секрети роботи фондової біржі»;

 • Відвідають генеральне консульство України в США;
 • Відвідають закриту екскурсію в головну фондову біржу Америки NYSE – найбільшу у світі, оглянуть майданчик Empire State Building, оглянуть визначної пам’ятки Америки – Статуї Свободи, відвідають музей сучасного мистецтва МОМА, музей Metropolitan, прогулянка по легендарній 5й Авеню.

 

 

 

 

 

Долучайся до команди

Ви енергійні та цілеспрямовані, впевнені у собі та відповідальні, добре розумієте український політичний ландшафт? Надсилайте своє резюме та долучаєтеся до нашої команди однодумців Академії ПУАП! Саме такі люди і змінюють світ на краще!

Підписатися на нашу розсилку

Дізнайтеся першими про нові можливості політичної освіти та найближчі заходи академії - підпишіться на нашу розсилку!

ПУАП

Перша Українська Академія Політики – це прогресивна освітня платформа, яка надає кваліфіковані навчальні послуги в галузі політичного менеджменту, піару, вітчизняного законодавства, інших сферах державного управління, а також ораторського мистецтва і публічних виступів.

 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Ми зробимо все необхідне, щоб якнайшвидше відповісти на Ваш лист або дзвінок

Наша адреса: м.Київ, вул.Вадима Гетьмана, 1В

+380661542413

Партнерство